Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Aktualności

Projekt i kampania "Legalna Kultura"

Data publikacji: 27.06.2012

Projekt Legalna Kultura to kampania społeczna, promująca korzystanie z legalnych źródeł kultury, realizowana przez Fundację Legalna Kultura.

 

 

Wraz z odbiorcami kampanii i jej partnerami Legalna Kultura tworzy bazę legalnych źródeł kultury i wspiera powstawanie nowych. Bierze udział w największych wydarzeniach kulturalnych w Polsce i organizuje warsztaty edukacyjne. Długofalowy cel projektu to budowanie świadomości odbiorców kultury w nowej, cyfrowej rzeczywistości.

Kultura. Cała sztuka w tym, by cieszyć się nią razem - to przewodnie hasło kampanii Legalna Kultura. Kampania jest skierowana do wszystkich odbiorców kultury - tych, którzy świadomie z niej korzystają i czują się za nią odpowidzialni oraz do tych, którzy jeszcze nie przywiązują znaczenia do legalności źródeł.

Na stronie legalnakultura.pl udostępniono legalne źródła kultury, bazę wiedzy o licencjach i prawie autorskim oraz wiele ciekawych aktualności (w tym o debatach i konkursach).

 

Projekt jest współfinansowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Zobaczcie spoty projektu.

 

Podziel się:  

Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Szukaj