Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Aktualności

Red Dot 2012 podczas Gdynia Design Days w Warszawie

Data publikacji: 18.09.2012

Gaśnice, sportowe samochody, sztućce, wiertła przemysłowe, wreszcie know how architektura i nowe technologie - tegorocznych laureatów Red Dot Design Award będzie można zobaczyć na multimedialnej wystawie podczas Gdynia Design Days - edycja warszawska w Soho Factory od 21 do 28 września.

Z kolei 4 października o godz. 20.00 (hala nr 63) odbędzie się wykład otwarty gości specjalnych z Essen - Mr. Vito Orazhema i Mr. René Klüglinga, którzy przybliżą historię i międzynarodowy wymiar konkursu Red Dot Design Award. O tym, jak zdobyć nagrodę spod czerwonej kropki opowie także projektantka i dyrektor kreatywna firmy SITAG Formy Siedzenia Anna Vonhausen - laureatka tegorocznego Oskara Designu za projekt WOODI. Fotel jest też jednym z eksponatów wystawy „Made in Poland - cudze chwalicie własnego nie znacie” prezentowanej w ramach Festiwalu.

Organizatorem wystawy i wykładu podczas Gdynia Design Days w Warszawie jest firma SITAG Formy Siedzenia.
 

W ramach wystawy będzie można także zobaczyć album „Red Dot Design Yearbook”, który miał swoją premierę 2 lipca w Essen. Dwa tomy "Living" i "Doing" przedstawiają najbardziej aktualne trendy w międzynarodowym projektowaniu produktów i są źródłem inspiracji.

Więcej na stronie Gdynia Design Days

Podziel się:  

Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Szukaj