Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Aktualności

Już jest! Publikacja "Historie + animacja"!

Data publikacji: 27.02.2015

Publikacja "Historie + Animacja" jest pokłosiem Ogólnopolskiej Giełdy Projektów 2014, która odbyła się w dniach 8-9 grudnia 2014 roku w Teatrze Capitol we Wrocławiu i była poświęcona projektom z dziedziny animacji kultury poruszającym temat historii.

„Liczba mnoga w haśle przewodnim pojawia się nie bez przyczyny. Chcieliśmy mówić zarówno o historii przez duże „H”, historii lokalnej i tej najbardziej osobistej. Wśród poruszanych zagadnień pojawiły się między innymi: oral history, muzea domowe, archiwa cyfrowe, edukacja historyczna, konserwacja fotografii, rekonstrukcje historyczne, etyka działań i dziennikarstwo obywatelskie. Ta różnorodność znalazła swoje odbicie w niniejszej publikacji. Kontekst teoretyczny dla tematu Giełdy stanowią teksty autorskie, które poprzedzają opis dwudziestu najciekawszych praktyk animacyjnych z całej Polski."
- od redakcji.

To już czwarta książka w serii "Edukacja + Animacja". Zachęcamy do lektury! 

 

Podziel się:  

Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Szukaj