Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Aktualności

Odkryj okolicę!

Autor wpisu: Mapa Kultury
Data publikacji: 08.04.2011

Podążaj szlakiem z Mapy Kultury. To doskonała okazja, by na nowo poznać swój region i dowiedzieć się o nim czegoś ciekawego.

Zapraszamy na spacer po Białymstoku Szlakiem Esperanto. Przypomnijcie sobie Ludwika Zamenhofa, odwiedźcie miejsca, w których spędził dzieciństwo, i nauczcie się kilku zdań w „lingva universale”.
 
Miłośnikom archeologii polecamy szlak Szukając śladów przeszłości. Podpowiadamy, jak w małopolskich lasach odkryć pozostałości po dawnych grodziskach.
 
W pogodny dzień zachęcamy do spaceru po stolicy Śladami warszawskich społeczników. Dowiecie się wszystkiego między innymi o Korczaku, Uniwersytecie Latającym czy Warszawskim Towarzystwie Cyklistów.
 
Warto też przejść się Szlakiem Żydowskim po Zielonej Górze: synagoga, cmentarz i dawny obóz pracy, w którym dziś mieści się galeria handlowa. Zaskoczeni?
 
Pamiętajcie, że każdy użytkownik naszego portalu może utworzyć własny szlak po wybranej okolicy. Wystarczy się zalogować, wymyślić pomysł na ścieżkę i poszukać do niej odpowiednich wpisów. Zatem – do dzieła!

Podziel się:  

Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Szukaj