Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Aktualności

Pół roku Mapy Kultury

Autor wpisu: Mapa Kultury
Data publikacji: 01.06.2011

Jesteśmy z Wami już od sześciu miesięcy. Na naszym portalu pojawiło się ponad 800 wpisów, a nasz profil na Facebooku śledzi już blisko 2000 fanów. Wszystkim Wam serdecznie dziękujemy!

Szczególnie dziękujemy tym użytkownikom, którzy regularnie nas odwiedzają i dodają swoje wpisy. To dzięki Wam potrafimy odnaleźć grodziska ukryte w lasach Małopolski czy niewielkie wioski na Podlasiu kryjące prawdziwe skarby. To dzięki Wam poznaliśmy wielu zapomnianych artystów, zwłaszcza ludowych, których twórczość nigdy nie została odpowiednio doceniona. To dzięki Wam znamy coraz więcej legend z różnych zakątków Polski!

Mapa to wciąż młody portal. Nadal staramy się udoskonalać naszą stronę i pracujemy nad tym, by była bardziej przyjazna dla użytkowników. Dlatego chętnie przyjmujemy wszelkie uwagi, które możecie do nas przesyłać za pośrednictwem formularza kontaktowego. I oczywiście zachęcamy Was do dalszego „mapowania” kultury :-)

Podziel się:  

Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Szukaj