Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Perła Baroku- Koncerty Mistrzów- JOSCHO STEPHAN BAND. Międzynarodowy Festiwal Muzyczny

Data wydarzenia: 19.5.2011

Wielcy muzycy jazzowi jak Paquito de Rivera, James Carter, Charlie Mariano czy Grady Tate entuzjastycznie opisywali jego talent po wspólnych koncertach. Odbył tournee po Australii z topowymi gitarzystami- Martinem Taylorem i Tommy Emmanuelem i uczestniczył z własnym zespołem w wielu znaczących europejskich festiwalach. Jego koncertowe występy w nowojorskim Lincoln Center czy w amerykańskim Nashville, były znakomicie recenzowane.

http://www.youtube.com/watch?v=aPW3yYEqM1w

"Jego koncerty na żywo wprowadzają publiczność w osłupienie i euforię!"

Już jako dwudziestolatek zrealizował swoją pierwszą płytę w wielce szanowanej wytwórni Acoustic Music Records. Jego imię było już wtedy znane i znaczące w świecie akustycznej gitary. Ta debiutancka płyta uznana została za płytę miesiąca przez amerykański magazyn "Guitar Player", a krytycy rozpływali się w wyrażaniu zachwytu dla wirtuozerii młodego gitarzysty tworzącego w swingowej tradycji Django Reinhardta. Potwierdzeniem wagi tego debiutu stał się także najwyższy poziom uwagi jaki świat muzyczny poświęcił tej płycie.Krytycy na łamach prestiżowych pism muzycznych prześcigają się w zachwytach nad jego zniewalającą biegłością techniczną i precyzją gry:"...Joscho Stephan gra jak opętany. Niewiarygodne. Istne szaleństwo!..."„Stephan wyczarowuje coraz to nowe dźwięki, które wprawiają publiczność w podziw..., to taniec na strunach, który zapiera dech w piersiach..."

Międzynarodowy Festiwal "Perła Baroku – Koncerty Mistrzów" już po raz IVtylko 15 km od Pałacu Kultury i tylko 5 min. od warszawskiej Pragi!

Data publikacji: 23.03.2011

Źródło: NCK

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: mazowieckie, powiat: wołomiński, gmina: Kobyłka
Kobyłka, Ejtnara 16a

Organizatorzy

Best Art Promotion
aniabarocco@yahoo.pl, +48509665571
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter