Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

inSPIRACJE/Paradise

Data wydarzenia: 9-12.6.2011

vMiędzynarodowy Festiwal Sztuki Wizualnej inSPIRACJE w Szczecinie na stałe wpisał się w mapę najciekawszych i największych wydarzeń artystycznych. Swoje prace pokazywali podczas inSPIRACJI m.in. Peter Greenaway, Oleg Dou czy Karim Rashid. Festiwalowi co roku towarzyszy inny temat przewodni- najbliższa edycja odbędzie się pod hasłem Paradise.

Paradise to perskie określenie ogrodu lub ogrodzonego miejsca. Paradise to także synonim bogactwa i szczęścia. To miejsce idealne. Uporządkowana przestrzeń, w której wszystko istnieje w symbiozie pośród piękna i doskonałości. Panuje tu porządek, zasady są znane, a ich złamanie równa się wykluczeniu. Czym współcześnie jest paradise? To raj-marzenie czy ułuda, której monotonię i tak coś każe nam złamać? Festiwal po raz siódmy stanie się największą galerią w mieście – prace dostępne będą przez cztery dni festiwalowe oraz trzy miesiące ekspozycji letniej.

Data publikacji: 30.03.2011

Źródło: NCK

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: zachodniopomorskie, powiat: m. Szczecin
Szczecin, plac Żołnierza Polskiego 2

Organizatorzy

Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter