Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Oprowadzanie po ekspozycji: Jan Fabre. Sztuka trzymała mnie z dala od więzienia.

Data wydarzenia: 21.7.2011

Zapraszamy na oprowadzanie po wystawie Jana Fabre’a Sztuka trzymała mnie z dala od więzienia. O ekspozycji opowiedzą pracownicy działu edukacji Muzeum Sztuki.

21 lipca, g. 18.18 ms2, Ogrodowa 19

Zapraszamy na oprowadzanie po wystawie Jana Fabre’a Sztuka trzymała mnie z dala od więzienia. O ekspozycji opowiedzą pracownicy działu edukacji Muzeum Sztuki.

Wystawa Jana Fabre’a Sztuka trzymała mnie z dala od więzienia to pierwszy w Polsce tak obszerny pokaz prac wybitnego belgijskiego artysty multimedialnego, dramaturga, reżysera i scenografa
o międzynarodowej sławie i powszechnym uznaniu. Jego prace pokazywano między innymi na Biennale w Wenecji i Documenta w Kassel. Uczestniczył w licznych festiwalach teatralnych i tanecznych na całym świecie. Szerszej publiczności znany jest głównie ze swojej działalności teatralnej. Wystawa w Muzeum Sztuki przybliża postać i działalność tego niezwykłego twórcy na polu sztuki.

kurator: Bart De Baere (M HKA w Antwerpii)
współpraca: Jarosław Lubiak

Wstęp wolny.

Data publikacji: 21.07.2011

Źródło: NCK

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: łódzkie
Łódź, ms2, Ogrodowa 19

Organizatorzy

Muzeum Sztuki ms2 w Łodzi
msl.org.pl
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter