Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

X FESTIWAL ?ZOSTAŃ GWIAZDĄ KABARETU?

Data wydarzenia: 18.11.2011-26.8.2012

X Festiwal Kabaretów "Zostań Gwiazdą Kabaretu". Festiwal rozwijający i propagujący rozwój sztuki kabaretowej. Poszukiwanie młodych talentów. Tworzenie wyrobionej kabaretowej Publiczności.

Stowarzyszenie Zostań Gwiazdą Kabaretu poprzez Festiwal "Zostań Gwiazdą Kabaretu" rozwija i propaguje inicjatywy, postawy i działania sprzyjające rozwojowi sztuki kabaretowej. Zajmuje się wytworzeniem atmosfery zaufania i szacunku do kabaretu. Upowszechnia monolog, skecz, piosenkę kabaretową, a także przyczynia się do poszukiwania młodych talentów. X Festiwal "Zostań Gwiazdą Kabaretu" składa się z 6 comiesięcznych eliminacji (listopad, grudzień 2011 r., luty, marzec, kwiecień, maj 2012 r. ) oraz Finału w sierpniu 2012 r. Wydarzenia festiwalowe odbywają się w Scenie na Piętrze Estrady Poznańskiej, na profesjonalnej scenie z udziałem profesjonalnego reżysera, scenarzysty, akustyka. W każdej eliminacji biorą udział 2 kabarety, Publiczność wybiera zwycięzcę. W każdej eliminacji bierze też udział Gwiazda Wieczoru, czyli uznany artysta kabaretowy/estradowy. Wszystko to daje szansę młodym twórcom na kontakt z profejonalistami i pozytywnie wpływa na ich zdolności warsztatowe. Zwycięzcy 6 eliminacji spotykają się w Finale, są oceniani przez profesjonalne JURY - Nagroda Główna, Publiczność wybiera swojego zwycięzcę. W Finale występuje również Gość - znany artysta kabaretowy/estradowy. Zarówno eliminacje jak i Finał są realizowane przez TVP Poznań i emitowane na antenie regionalnej.


Data publikacji: 29.08.2011

Źródło: NCK

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: wielkopolskie
60-359 Poznań, ul. Zbąszyńska 27

Organizatorzy

STOWARZYSZENIE ZOSTAŃ GWIAZDĄ KABARETU
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter