Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

2. Targi Książki dla Dzieci

Data wydarzenia: 1-3.6.2012

 

Najlepsze książki, najpopularniejsi autorzy, najciekawsze gry i zabawy, rozbudowany program towarzyszący dla rodziców i najmłodszych czytelników.

 

Bliżej małych czytelników

Targi Książki dla Dzieci przybliżają najmłodszym świat literatury, rodzicom pokazują, jak barwny i bogaty w wartościowe treści jest polski rynek książki dla dzieci. Pomagają najmłodszym polubić czytanie, poznać ulubionego pisarza, spotkać sławnego ilustratora. Rodzicom zaś ułatwiają znalezienie odpowiedzi na pytanie, co warto czytać dzieciom.

Świat zabawek

W Targach Książki dla Dzieci, oprócz czołowych polskich oficyn wydawniczych biorą udział producenci,  importerzy oraz dystrybutorzy gier i zabawek. Do udziału w Targach zapraszamy także muzea, teatry, kina i ośrodki kultury, które podpowiadają, jak ciekawie spędzać czas wolny i urozmaicać dziecięce zabawy.

Książki i dobra zabawa

Targom Książki dla Dzieci towarzyszy barwny program spotkań, warsztatów, wystaw i konkursów. Targi są miejscem, w którym przez trzy dni najmłodsi mogą spędzić czas od rana do wieczora z literackimi bohaterami, ciekawymi zabawkami i oczywiście z książką. Z myślą o rodzicach podczas Targów odbywają się seminaria poświęcone zachęcaniu dzieci do sięgania po książki.

Poprzednia edycja Kilka tysięcy zwiedzających, 101 wystawców, ponad 400 godzin programu towarzyszącego, blisko 100 autorów i ilustratorów, nowości książkowe, gry i zabawy dla najmłodszych, porady psychologów i pedagogów dla rodziców – tak wyglądała premiera Targów Książki dla Dzieci.

Data publikacji: 02.09.2011

Źródło: NCK

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: małopolskie
31-586 Kraków, ul. Centralna 41A

Organizatorzy

Targi w Krakowie Sp. z o.o.
biuro@targi.krakow.pl, 12 644 59 32
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter