Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

57. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Data wydarzenia: 14-27.4.2012

Konkurs jest imprezą otwartą, skierowaną do  uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz do dorosłych. Konkurs prowadzony będzie w formie czterech odrębnych turniejów:  recytatorskiego, "wywiedzione ze słowa", teatrów jednego aktora i poezji śpiewanej.

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski jest najważniejszą imprezą ruchu miłośników żywego słowa w Polsce. Przeprowadzany jest w drodze wielostopniowych eliminacji: powiatowych, rejonowych, wojewódzkich oraz spotkań finałowych. Od wielu lat finał wojewódzki w kategoriach: turniej jednego aktora, poezja śpiewana i „wywiedzione ze słowa” odbywa się w Centrum Kulturalnym w Przemyślu, gromadząc najlepszych recytatorów i wykonawców poezji śpiewanej z Podkarpacia. Profesjonalne jury w skład którego wchodzą aktorzy, reżyserzy i muzycy wyłania najlepszych wykonawców, którzy reprezentują nasze województwo na imprezach centralnych.

W Przemyślu odbędą się: 14 IV – eliminacje powiatowe, 20-21 IV – eliminacje rejonowe, 26-27 kwietnia – eliminacje wojewódzkie.

Data publikacji: 10.09.2011

Źródło: NCK

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: podkarpackie
37-700 Przemyśl, ul. Konarskiego 9

Organizatorzy

Centrum Kulturalne w Przemyślu
ck@ck.przemysl.pl, 16 678 20 09
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter