Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Stand up bez cenzury, Kraków

Data wydarzenia:

Abelard Giza, Katarzyna Piasecka, Kacper Ruciński

ABELARD GIZA To wyjątkowa osobowość. Niezwykle utalentowany i sympatyczny. Pełen pozytywnej energii i dużego dystansu do siebie. Trafny obserwator rzeczywistości i niezwykle czujny na scenie. Abelard, poprzez pryzmat swojej osoby, potrafi z niezwykłą precyzją ocenić polską rzeczywistość i skomentować ludzką głupotę. Nie boi się odważnych skojarzeń i jest daleki od banalnych historii. Jego programy, wypełnione trafnymi grepsami na długo pozostają w naszej pamięci i są najlepszym antidotum na głupotę, której na świecie nie brakuje. Abelard Giza to najnowsze objawienie polskiej sceny stand up comedy, która cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem polskiego widza. Gwarancja doskonałego żartu i wielkiej swobody improwizacyjnej.
KATARZYNA PIASECKA Jest stand-up`erką - uprawia stand-up comedy. Jest kobietą - brzmi odpowiednio, a dodatkowo częściowo określa mnie ją jako stand-up`erkę, artystkę kabaretową. Spotyka się z opiniami, że wypełnia lukę jaka istnieje na polskiej scenie kabaretowej. Że kobieta, że solo, że stand-up. Po prostu lubi gadać ze sceny. Tak po prostu. A że jej naturalność na scenie mieści się właśnie w ramach stand-up comedy, to super. Robi to, co lubi i tak jak lubi. 
KACPER RUCIŃSKI Utalentowany młody polski komik, uprawiający trudną sztukę "stand - up comedy". W 2009 roku bezapelacyjnie zwyciężył na Kabaretowych Mistrzostwach Świata oraz został laureatem festiwali SZPAK w Szczecinie i PKS w Warszawie. Finalista tegorocznej PAKI 2010. Kacpra Rucińskiego charakteryzują umiejętności gawędziarskie, błyskotliwe puenty oraz znakomity kontakt z publicznością, umożliwiające swobodne i dowcipne przedstawianie przemyśleń charakterystycznych dla przedstawicieli młodego pokolenia. W programie, który może zaprezentować na Państwa spotkaniu w bardzo zabawny sposób komentuje swoje frustracje, które wywołują różne sytuacje w życiu człowieka, jak choćby dla przykładu zachowania kobiet czy to na zakupach, czy to w towarzystwie swoich przyjaciółek, czy też podczas codziennego makijażu? Program generalnie traktuje o męskich frustracjach?

Data publikacji: 16.09.2011

Źródło: NCK

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: małopolskie
30-060 Kraków, ul. Oleandry 1

Organizatorzy

Centrum Kultury Rotunda
rotunda@rotunda.pl, 12 633 35 38
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter