Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

VI Lubelska Gala Filmu Niezależnego Złote Mrówkojady

Data wydarzenia: 19-21.4.2012

Lubelska Gala Filmu Niezależnego Złote Mrówkojady to festiwal na którym pokzuje się najciekawsze filmy z nurtu niezależnego, autorskiegi kina krótkometrażowego. Gala rozdania nagród festiwalu zawsze jest pełna humoru, jak najbardziej poważne

wyróżnienia rozdaje się tam zwycięzcom w jak najbardziej niepoważnej atmosferze.

Podczas Złotych Mrówkojadów amatorzy kina offowego a także autorskiego mogą zapoznać się z najciekawszymi filmami krótkometrażowymi z Polski i całego świata oraz śledzić najnowsze trendy kina niezależnego. Jest to też festiwal dla twórców, pragnących nawiązać kontakty w środowisku filmowym. Otrzymują oni możliwość skonfrontowania się z widzami oraz porównania swoich produkcji z innymi prezentowanymi na pokazach. Sama gala rozdania nagród ma być pastiszem wielkich gal transmitowanych w telewizji, ale i zarazem szansą do zaprezentowania się artystom z Lubelszczyzny szerokiej publiczności. To festiwal dla tych, którzy kochają kino i tworzą je z pasją nie zapominając przy tym o widzach. Jest to forum rozmów o filmie oraz okazja do poszerzania swojej wiedzy i nabywania nowych umiejętności. Atrakcyjna, przystępna i otwarta na widza formuła ma być świętem filmu.

Data publikacji: 19.09.2011

Źródło: NCK

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: lubelskie
20-016 Lublin, ul Narutowicza 32

Organizatorzy

Kinoteatr Projekt, Centrum Kreatywności
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter