Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

III Podkarpacki Bollyday

Data wydarzenia: 2.12.2011

Impreza jest spotkaniem z egzotyczną i barwną kultura odległych Indii. Pierwsza jej edycja odbyła się w roku 2009 i do dziś cieszy się spora popularnością wśród podkarpackich miłośników kultury indyjskiej. Pierwsza jej część skierowana jest do dzieci, wieczór należy do młodzieży i dorosłych.

Pierwsza część imprezy skierowana jest do dzieci. W tej części dzieci będą mogły wziąć udział w konkursach plastycznych, zabawach tanecznych i grach popularnych wśród dzieci znad Gangesu. Prezentować także będą się dziecięce grupy taneczne, które w swoim repertuarze maja układy rodem z popularnych filmów Bollywood. Część dla dorosłych to warsztaty jogi, pokaz makijaży indyjskiego, warsztaty zdobienia ciała henną, pokazy zakładania sari, degustacja wegetariańskich potraw, projekcje clipów Bollywood połączone z konkursami i oczywiście występy tanecznych grup bollywoodzkich. Barwność imprezy, bogaty program i możliwość przeżycia egzotycznej przygody sprawiają, że z roku na rok rośnie liczba uczestników Podkarpackiego Bollyday zarówno tych młodszych, jak i tych starszych.

Data publikacji: 27.09.2011

Źródło: NCK

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: podkarpackie
35-614 Rzeszów, Olbrachta 120

Organizatorzy

Rzeszowski Dom Kultury filia "Wilkowyja"
biuro@rdk.rzeszow.pl, 177483950; 502073221
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter