Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

14 Iławska Fama Rock Festival

Data wydarzenia: 24-25.8.2012

Amfiteatr im. Louisa Armstronga w Iławie, w ciągu dwóch dni wypełni prawdziwe rockowe i heavy metalowe granie. Zapraszamy na XIV IŁAWSKĄ FAMA ROCK FESTIVAL.

Niesamowity Festiwalowy klimat jaki od lat panuje podczas koncertów jak i w trakcie imprez okołofestiwalowych, wypracowują fani, którzy zjeżdżają często z odległych zakątków Polski. Nieustanne zmiany – pojawiły się dwie sceny, co sprawiło, że nasz Festiwal - najważniejsza młodzieżowa impreza w naszym mieście oraz jedna z
największych imprez rockowych na Warmii i Mazurach, zyskuje w rankingu ogólnopolskich festivali rockowych. Program Festiwalu zgromadził rzesze wielbicieli ostrych brzmień z całej Polski. Pierwszego dnia wystąpiły takie zespoły jak Spin My Fate (Niemcy), Positive For Progress, Power Of Trinity, Cool Kids Of Death, oraz gwiazda Dużej Sceny COMA! Drugi dzień Festivalu to – Mała Scena: Chimera (Czechy), Monolit, Vervrax, Cyrnal. Duża Scena: Virgin Snach, FlapJack oraz Gwiazda drugiego dnia Strachy Na Lachy!

Data publikacji: 27.09.2011

Źródło: NCK

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: warmińsko-mazurskie
14-200 Iława, Niepodległości 3b

Organizatorzy

Iławskie Centrum Kultury
promocja@ickilawa.pl, 89 649 16 16
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter