Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

XIX KONCERT NOWOROCZNY - Nowy Sącz

Data wydarzenia: 15.1.2012

Tradycyjne spotkanie sądeczan u progu Nowego Roku na uroczystym koncercie w sali im. Lucjana Lipińskiego. W programie koncertu można usłyszeć arie operowe i operetkowe, piosenki z musicali, przeboje muzyki klasycznej i rozrywkowej w wykonaniu solistów oraz Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej w Nowym Sączu.

Koncert Noworoczny jest tradycyjnym spotkaniem Marszałka Województwa Małopolskiego i Prezydenta Miasta z mieszkańcami Nowego Sącza i subregionu sądeckiego u progu nowego roku. Głównym wykonawcą Koncertu Noworocznego jest jedyna zawodowa orkiestra w Nowym Sączu – Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej, która towarzyszy zapraszanym solistom – wybitnym wokalistom, wśród których znajdują się laureaci Międzynarodowego Konkursu Sztuki Wokalnej im. Ady Sari. W programie koncertu usłyszeć będzie można uwertury, arie operowe i operetkowe, piosenki z musicali oraz utwory muzyki rozrywkowej.
 

Data publikacji: 28.09.2011

Źródło: NCK

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: małopolskie
33-300 Nowy Sącz, ul. Długosza 3

Organizatorzy

MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu
kontakt@mcksokol.pl, 18 44882652
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter