Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Darujmy światu pokój" Oświęcim 2012

Data wydarzenia: 14.6-8.7.2012

14 czerwca 2012 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury zostanie otwarta pokonkursowa wystawa XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Darujmy światu pokój" adresowanego do dzieci i młodzieży w wieku 7-16 lat.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Darujmy światu pokój" adresowany jest do dzieci i modzieży zainteresowanych sztukami plastycznymi, którzy za pomocą dowolnej techniki pragną wypowiedzieć się na temat otaczającej rzeczywistości i podpowiedzieć nie tylko dorosłym, ale również swoim rówieśnikom jak postępować, by uczynić świat piękniejszym i spokojniejszym, dobrym i przyjaznym.

Prace konkursowe prezentują twórczość plastyczną dzieci i młodzieży, będącą reakcją, przestrogą i protestem przeciwko złu dziejącemu się na świecie, przeciwko przemocy, twórczość afirmującą życie, miłość, przyjaźń, radość. Wskazują, jakie znaczenie dla dzieci i dorosłych całego świata ma pokój oraz poszanowanie drugiego człowieka niezależnie od jego koloru skóry, rasy, wyznawanej religii.

Regulamin konkursu na stronie www.ock.org.pl w 2012 roku. Prace przyjmowane będą do 29.04.2012.

Data publikacji: 28.09.2011

Źródło: NCK

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: małopolskie
32-602 Oświęcim, Śniadeckiego 24

Organizatorzy

Oświęcimskie Centrum Kultury
ock@ock.org.pl, 33 842-44-61
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter