Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Nasze Wiano dla Europy - Nowy Sącz

Data wydarzenia: 1.1-31.12.2012

Międzynarodowy projekt mający na celu prezentację społecznej i kulturowej specyfiki państw Europy Środkowej na tle UE. Każda edycja poświęcona jest istotnej części wiana, które nasze państwa wniosły do wspólnoty europejskiej.

Międzynarodowy projekt mający na celu prezentację społecznej i kulturowej specyfiki państw Europy Środkowej na tle UE. Każda edycja poświęcona jest istotnej części wiana, które nasze państwa wniosły do wspólnoty europejskiej. Projekt jest realizowany w dwóch częściach: naukowej (międzynarodowe konferencje) oraz kulturowej, w ramach której realizujemy Biesiady Karpackie – wielkie święta naszych rodzimych kultur połączone z kiermaszami sztuki i degustacją kuchni narodowych. Dotąd projekt był realizowany w kręgu państw Grupy Wyszehradzkiej i pozostałych państw karpackich. Projekt, który ma już swoją markę i grono stałych patronów (dyplomaci) oraz partnerów międzynarodowych może być doskonałą bazą dla stworzenia takiego wielowymiarowego Forum Kultury.

06.2012

Data publikacji: 29.09.2011

Źródło: NCK

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: małopolskie
33-300 Nowy Sącz, ul. Długosza 3

Organizatorzy

MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu - Instytut Europa Karpat
kontakt@mcksokol.pl, 18 44882652
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter