Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

V Festiwal Atelier Polskiego Teatru Tańca

Data wydarzenia: 21-26.2.2012

Atelier Polskiego Teatru Tańca to scena poszukiwań i debiutów, która istnieje od 1999 roku. Tworzą ją artyści PTT, którzy poszukują nowych dróg wypowiedzi nie tylko w kategoriach wykonawczych, ale również choreograficznych, naukowych, scenograficznych i multimedialnych. Wspólnym mianownikiem działalności Atelier jest kreacyjność pojmowana jako źródło dialogu i przekazu opartego na sygnałach czytelnych dla widza i bliskich jego naturze. Festiwal Premier to kilkudniowe święto tańca, podczas którego publiczności prezentowane są nowe spektakle powstałe w Atelier.

 

Atelier Polskiego Teatru Tańca to scena poszukiwań i debiutów, która istnieje od 1999 roku. Tworzą ją artyści PTT, którzy poszukują nowych dróg wypowiedzi nie tylko w kategoriach wykonawczych, ale również choreograficznych, naukowych, scenograficznych i multimedialnych. Wspólnym mianownikiem działalności Atelier jest kreacyjność pojmowana jako źródło dialogu i przekazu opartego na sygnałach czytelnych dla widza i bliskich jego naturze. Festiwal Premier to kilkudniowe święto tańca, podczas którego publiczności prezentowane są nowe spektakle powstałe w Atelier. Na najbliższym fastiwalu zostaną pokazne m. in. nowe choreografie Pawła Malickiego, Karoliny Wyrwał oraz wspólny projekt Zofii Jakubiec i Tomasza Pomersbacha . Festiwal odbędzie się w dniach: 21-26 lutego 2012.

 

Data publikacji: 29.09.2011

Źródło: NCK

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: wielkopolskie
61-835 Poznań, Kozia 4

Organizatorzy

Polski Teatr Tańca
teatr@ptt-poznan.pl , (61) 852 42 41
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter