Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Śląska Rzecz 2012

Data wydarzenia: 1.1-31.12.2012

"Śląska Rzecz” to jedyny regionalny konkurs designu w Polsce. To już szósta edycja konkursu mającego na celu promocję śląskich projektantów i firm, którzy w swoim rozwoju stawiają na design. W ramach współpracy ze Śląskim Zamkiem Sztuki i Przedsiębiorczości w Cieszynie, który jest organizatorem konkursu „Śląska Rzecz” od 2005 roku, Muzeum Śląskie kolejny raz prezentuje pokonkursową wystawę. Obejmuje ona zwycięskie produkty i projekty graficzne, wyłonione w dwóch kategoriach: produkt oraz grafika użytkowa, w tym komunikacja wizualna i multimedialna. Wszystkie zostały  wdrożone do produkcji na terenie woj. Śląskiego. W tym roku przedsiębiorcy, projektanci, samorządy oraz instytucje kultury zgłosiły 22 produkty i 33 projekty graficzne, które pojawiły się na rynku w 2010 roku.

„Śląska Rzecz” to jedyny regionalny konkurs designu w Polsce. To już szósta edycja konkursu mającego na celu promocję śląskich projektantów i firm, którzy w swoim rozwoju stawiają na design. W ramach współpracy ze Śląskim Zamkiem Sztuki i Przedsiębiorczości w Cieszynie, który jest organizatorem konkursu „Śląska Rzecz” od 2005 roku, Muzeum Śląskie kolejny raz prezentuje pokonkursową wystawę. Obejmuje ona zwycięskie produkty i projekty graficzne, wyłonione w dwóch kategoriach: produkt oraz grafika użytkowa, w tym komunikacja wizualna i multimedialna. Wszystkie zostały  wdrożone do produkcji na terenie woj. Śląskiego. W tym roku przedsiębiorcy, projektanci, samorządy oraz instytucje kultury zgłosiły 22 produkty i 33 projekty graficzne, które pojawiły się na rynku w 2010 roku.

Data publikacji: 29.09.2011

Źródło: NCK

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: śląskie
40-005 Katowice , al. W. Korfantego 3

Organizatorzy

Muzeum Śląskie w Katowicach
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter