Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Olsztyńska Trzydniówka Teatralna

Data wydarzenia: 10-12.8.2012

Olsztyńska Trzydniówka Teatralna to cykliczny uliczny festiwal wchodzący w skład Olsztyńskiego Lata Artystycznego, którego organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury. Od jedenastu lat centrum stolicy Krainy Tysiąca Jezior zamienia się w scenę teatralną. Spektakle dobrane są tak, by pokazać różnorodne formy teatralne - od akcji ulicznej po monumentalne widowiska plenerowe. Olsztyńska Trzydniówka Teatralna to pozycja obowiązkowa dla każdego teatromana. 

Impreza, co roku przybliża to, co dzieje się na otwartych scenach teatralnych w całym kraju. Trzydniówka Teatralna to okazja by poznać różnorodne oblicza teatru - zarówno ze strony tradycyjnej i nowatorskiej. Spektakle dobierane są tak, by pokazać różnorodne formy teatralne - od akcji ulicznych po monumentalne widowiska plenerowe. Przez trzy dni na ulicach Olsztyna wielobarwne postacie prezentują intrygujące działania artystyczne. Wachlarz repertuarowy Olsztyńskiej trzydniowej uczty teatralnej jest barwny, obszerny i zróżnicowany. Znakomite recitale aktorskie, działania performatywne, koncerty muzyki teatralnej, miasteczko teatralne dla dzieci, widowiska i spektakle plenerowe – na stałe wpisały się już w standard programowy imprezy. Warto przyjechać do Olsztyna w drugim tygodniu sierpnia i zanurzyć się w niepowtarzalnej magii ulicznego teatru. 

Data publikacji: 29.09.2011

Źródło: NCK

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: warmińsko-mazurskie
10-538 Olsztyn, Dąbrowszczaków 3

Organizatorzy

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter