Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Wianki

Data wydarzenia: 30.6.2012

 

Krakowskie Wianki to jedna z największych imprez plenerowych w Polsce. Ich formuła łączy koncerty światowych gwiazd muzyki rozrywkowej z elementami widowiska nawiązującego do tradycji nocy świętojańskiej.

 

Krakowskie Wianki to jedna z największych imprez plenerowych w Polsce. Ich formuła łączy koncerty światowych gwiazd muzyki rozrywkowej z elementami widowiska nawiązującego do tradycji nocy świętojańskiej. Na wyjątkowej scenie plenerowej w zakolu Wisły pod Wawelem wystąpili dotychczas artyści tej klasy co Jamiroquai, Lenny Kravitz i Wyclef Jean, a także czołowi przedstawiciele polskiej sceny muzycznej. Od wielu lat tradycyjny pokaz sztucznych ogni wieńczacy imprezę jest dla tysięcy młodych widzów symbolicznym sygnałem do rozpoczęcia wakacji.

Nowatorską formułę Wianków doceniono m.in. w plebiscycie „Nocne Marki” organizowanym przez miesięcznik „Aktivist”, zaś w badaniu „Turystyka w Krakowie” przeprowadzonym przez stowarzyszenie Forum dla Polski uznano je za jedną z trzech najbardziej atrakcyjnych imprez organizowanych w Krakowie.

Organizatorem wydarzenia jest Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Data publikacji: 30.09.2011

Źródło: NCK

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: małopolskie
31-513 Kraków, ul. Olszańska 7

Organizatorzy

Krakowskie Biuro Festiwalowe
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter