Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Poznański DREPTAK Kultury

Data wydarzenia: 16-21.6.2012

Inicjatywa, której celem jest ożywienie kultury starego miasta w Poznaniu oraz promocja kultury alternatywnej. Wszystkie wydarzenia wchodzące w skład DREPTAKA odbywają się w przestrzeni miasta, angażują mieszkańców do uczestnictwa.

Poznańki DREPTAK Kultury to impreza, która miała już swoje dwie edycje. To impreza kilkudniowa promujących niszowych artystów, poprzez zorganizowanie dla nich w centrum miasta - w zapomnianych uliczkach,placach, skwerach, parkach - przestrzeni artystycznej.  Celem DREPTAKA jest pokazanie niszowej twórczości Poznania i Wielkopolski, promocja twórczości rodzimych artystów, kultywowanie tradycji i obyczajów oraz zachęcania mieszkańców do udziału i co ważniejsze współtworzenia oferty przez aktywny udział w dialogu twórcow i mieszkańców.

Podczas każdej z edycji odbywało się wiele wydarzeń związanych z filmem, teatrem, poezją, muzyką, tańcem, happeningiem, malarstwem i street artem.

Podczas ubiegłorocznej imprezy m.in. tworzyliśmy murale, uczyliśmy capoiery i tańców ludowych, prezentowaiśmy wystawę fotografii oraz prowadziliśmy warsztaty, a wszystko to odbywało się w przesrtzeni Starego Miasta.

Data publikacji: 30.09.2011

Źródło: NCK

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: wielkopolskie
61-754 Poznań, u. Szyperska 2

Organizatorzy

Fundacja Wspierania Twórczości, Kultury i Sztuki ARS
ars@ars.org.pl, 61 855 25 45
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter