Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

„PrzeWAŁka", Wałbrzych

Data wydarzenia: 18-19.5.2012

Ogólnopolska Giełda Kabaretowa to impreza organizowana w Wałbrzychu od 14 lat. To przegląd kabaretów z całej Polski, które zgłoszą się do konkursu i przejdą wstępną ocenę jury. Podczas przeglądu kabarety prezentują swój program nie tylko przed publicznością, ale i przed osobami reprezentującymi polską scenę kabaretową, gościliśmy między innymi: Zenona Laskowika, Stanisława Tyma, Rafała Kmitę, Grzegorza Halamę. Jury, publiczność, organizatorzy, dziennikarze przyznają nagrody. Każdy z dwóch dni przeglądu kończy występ gwiazd.

Warto podkreślić, że wszystkie edycje PrzeWAŁki mają swoją myśl przewodnią, której odpowiada także bogata scenografia, między innymi: PRL, bawiliśmy się w Wałbrzychwoodzie na wystawowej gali, walczyliśmy na poligonie...śmiechu, przenieśliśmy się również w czasy średniowiecza, Wałbrzych opanowała...epidemia śmiechu.

www.przewalka.pl

Data publikacji: 30.09.2011

Źródło: NCK

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: dolnośląskie
58-304 Wałbrzych, ul. Gen. Andersa 185

Organizatorzy

Wałbrzyski Ośrodek Kultury
marketing@wok.walbrzych.pl, 74/6664351, 74/6664350
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter