Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Festiwal Teatru Otwartego

Data wydarzenia: 6-8.7.2012

 

Festiwal Teatru Otwartego to powiązanie i pokazanie różnych form teatralnych profesjonalnych i amatorskich (od spektakli scenicznych, poprzez happeningi plastyczne, wykłady, dyskusje,z nastawieniem na spektakle uliczne) i nadaniu całości charakteru dynamicznego, ale otwartego dla każdego widza

Festiwal Teatru Otwartego - to spektakle sceniczne, happeningi plastyczne, wykłady, dyskusje, z nastawieniem na spektakle uliczne Coraz częściej mówi się, że dziś – to co wartościowe tworzy się na obrzeżach teatru, że tam rodzą się nowe formy - nowy, odważny teatr, i temu właśnie poświęcony jest Festiwal Teatru Otwartego – skonfrontowanie teatru instytucjonalnego, z ambitnym repertuarem teatrów „nieformalnych”, ze szczególnym uwzględnieniem tego, co istotnego i ważnego dzieje się w samym teatrze.

W Festiwalu udział biorą znaczące polskie i zagraniczne grupy teatralne, tradycyjnie ofertę programową poszerzamy o propozycje grup z Dolnego Śląska. Wstęp na wszystkie propozycje w ramach Festiwalu jest wolny.
Festiwal Teatru Otwartego stanowi atrakcję kulturalno-turystyczną regionu i jego kontynuowanie  to zachowanie tradycji teatralnej wpisanej w region Dolnego Śląska i zaspakajanie potrzeb kulturalnych dolnoślązaków oraz turystów .

Realizacja Festiwalu Teatru Otwartego ma bardzo duży wpływ na promocję kultury Dolnego Śląska , przekłada się to także na ilość widzów podczas przedstawień, która z roku na rok powiększa się.

Data publikacji: 30.09.2011

Źródło: NCK

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: dolnośląskie
58-100 Świdnica, Rynek 43

Organizatorzy

Świdnicki Ośrodek Kultury
sok@sok.com.pl, 748521337
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter