Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

25. PROGRESSteron Rozwojowy Festiwal dla Kobiet we Wrocławiu, Lubinie i Jeleniej Górze

Data wydarzenia: 1.1-31.12.2012

 

Festiwal jest od 8 lat największą tego typu imprezą promującą różnorodne formy rozwoju z zakresu psychoedukacji, biznesu, zarządzania finansami, wizerunku, pracy z ciałem, muzyki, tańca, plastyki, wychowania i zdrowego stylu życia. Progressteron cieszy się popularnością kobiet dzięki szerokiej tematyce warsztatów i wysokiemu poziomowi merytorycznemu, profesjonalnej kadrze trenerów z całej Polski, otwartości i holistycznemu podejściu do potrzeb kobiet. Uczestniczki cenią sobie niepowtarzalny nastrój i wspaniałą festiwalową atmosferę.

W programie festiwalu polecamy:

Progressteron Inspiracje - warsztaty rozwojowe w modułach od 1,5 do 3 godzin, których celem jest zapoznanie z konkretną metodą oraz inspiracja do dalszego rozwoju.

Progressteron Relacje – pogłębiona tematyka warsztatów psychoedukacyjnych, w module 1 lub 2 dniowym, których celem jest poszerzanie świadomości i zdobywanie umiejętności osobistych, wzbogacających nasze życie i relacje z innymi ludźmi.

Otwarte imprezy towarzyszące – spotkania z autorytetami życia publicznego, gospodarczego i kulturalnego z cyklu "Kobiety Nie-Zwykłe", wykłady i konsultacje z zakresu zdrowia i budowania wizerunku, promocje kobiecej twórczości artystycznej, teatralnej i tanecznej, kiermasz dobrej książki rozwojowej oraz rękodzieła tradycyjnego.

Zarezerwuj sobie festiwalowy czas na przełomie marca i kwietnia 2012 !

Data publikacji: 09.10.2011

Źródło: NCK

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: dolnośląskie
50-242 Wrocław, ul. H. Probusa 9/4

Organizatorzy

Fundacja Strefa Inspiracji i Dojrzewalnia Róż
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter