Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Koncert Punk – Respondent, Warsaw Dolls, NER-W

Data wydarzenia: 4.11.2011

godz. 18.30

sala Domu Kultury - ul. Kościuszki 49

wstęp: 10 zł

RESPONDENT

Respondent powstał w Lipcu 2006 w Piotrkowie Trybunalskim. Ich muzyka to połączenie tradycyjnego polskiego punka z amerykańska melodią, niekiedy wdziera się też delikatna nutka muzyki SKA. W warstwie tekstowej poruszają problemy społeczne, czasem polityczne a niekiedy w zabawny sposób komentują rzeczywistość. Inspirują się takimi kapelami jak NOFX czy Bad Religion. W czerwcu 2009 światło dzienne ujrzała ich debiutancka płyta "Działa-Nie!" Prace nad drugim albumem dobiegły końca. Premiera odbędzie się we Wrześniu 2011

Robert - vocals & guitar
Grzenio - vocals & bass
Sasza - drums
Mara - One-Way-Driver


http://www.myspace.com/respondentband

 

WARSAW DOLLS

Stan a.k.a. Captain Poyara - wokal
Joey Dollz - bass
Kurczak - gitara
Nowyk vel Czarny Speed - perkusja

http://www.myspace.com/warsawdolls

 

NER-W
Zespół NER-W
powstaje latem 2005 r. w Zalesiu Górnym, małej miejscowości pod Warszawą, w składzie Niko - perkusja, Max - gitara, vocal i Monq - bas. Po kilku miesiącach do zespołu dołącza Kaczor, który zastępuje Maxa na vocalu i tak rozpoczynają się pierwsze poważniejsze próby. Przez blisko rok powstaje materiał, który chłopaki prezentują na kilku małych, domowych koncertach, a w połowie 2006 r. do składu dołącza Grześko (gitara rytmiczna).

Na wiosnę 2007 r. zespół nagrywa swoja pierwszą piosenkę w DBX studio i stara się koncertować w Warszawie i okolicach (m.in. w edycjach Warsaw Punk Attack i na piaseczyńskim przeglądzie zespołów PEPE).

Z dniem 1 kwietnia 2010 NER-W wydaje swoją debiutancką płytę "Zmiana zasad gry...". Następne parę miesięcy upłynęło na sprzedaży płyty i paru koncertach w Warszawie i okolicach, które wstępnie promowały świeży album. Z początkiem 2011 rozpoczęły się przygotowania do trasy koncertowej, dzięki której zespół mógłby się pokazać szerszej publiczności w kraju. Naughty Poland Tour 2011 objęło kilka większych miast na północy, południu i zachodzie od stolicy, a zakończyła się koncertem w.. C.D.N. :)

http://ner-w.pl/
http://www.myspace.com/nerwsquad

Data publikacji: 02.11.2011

Źródło: NCK

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: mazowieckie
05 - 500 Piaseczno, Kościuszki 49

Organizatorzy

Centrum Kultury Piaseczno
biuro@kulturalni.pl, (22) 756 76 00
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter