Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Szkolenie "Zespołowe budowanie planów rozwoju instytucji/organizacji kultury. Myślimy strategicznie…"

Data wydarzenia: 26.4.2012

Zapraszamy na szkolenie pt. „Zespołowe budowanie planów rozwoju instytucji/organizacji kultury. Myślimy strategicznie…” inaugurujące cykl warsztatów „Planowanie, wizerunek, partycypacja”, które odbędzie się 26.04.2012 o godz. 10.00 – 16.00 w Małopolskim Instytucie Kultury w Krakowie (ul. Karmelicka 27, III p).

Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do organizacji i instytucji kultury, które w związku ze swoją działalnością przygotowują długofalowe plany rozwoju. Warsztaty koncentrują się na zagadnieniu wypracowywania strategii rozwoju instytucji kultury z wykorzystaniem metody partycypacyjnej, tj. takiej, w której biorą udział wszyscy pracownicy instytucji.

Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną główne etapy procesu tworzenia planu rozwoju oraz korzyści i problemy, jakie są związane z tworzeniem długofalowych strategii rozwoju. Uczestnicy będą mogli nauczyć się także, jak w praktyce stosować niektóre narzędzia partycypacyjne.

Szkolenia poprowadzą pracownicy Małopolskiego Instytutu Kultury: Anna Miodyńska – trenerka Centrum Aktywności Lokalnej, mediatorka i animatorka społeczna oraz Sebastian Wacięga – z wykształcenia ekonomista i europeista, współpracownik ośrodków kultury w zakresie planowania strategicznego.

 

Koszt udziału w 6-godzinnym szkoleniu wynosi 100 PLN od uczestnika. Dla każdej następnej osoby z instytucji/organizacji oraz dla każdego, kto zdecyduje się na udział w całym cyklu szkoleń – 80 PLN.

Prosimy o przesyłanie formularzy zgłoszeniowych dostępnych na stronie mik.krakow.pl najpóźniej na tydzień przed terminem danego szkolenia, na adres: miodynska[A]mik.krakow.pl.

Więcej informacji na stronie: mik.krakow.pl

Data publikacji: 16.04.2012

Źródło: NCK

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: małopolskie
31-131 Kraków, ul. Karmelicka 27 (III p.)

Organizatorzy

Małopolski Instytut Kultury
instytut@mik.krakow.pl, +48 (12) 631 30 70, 631 31 10, 631 31 75
mik.krakow.pl
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter