Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

1. Przemyski Meeting Bluesowy

Data wydarzenia: 1-2.5.2012

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK w dniach 1 i 2 maja br. inauguruje nowy festiwal - 1. Przemyski Meeting Bluesowy z programem wyjątkowych koncertów bluesowych z udziałem znanych zespołów jak: Los Agentos, Dave Ellis Blues Band – z Wielkiej Brytanii, Śląska Grupa Bluesowa.


 

Gwiazdą festiwalu będzie wspaniały gitarzysta i wokalista Leon Hendrix, brata słynnego Jimiego Hendrixa, który w po raz pierwszy wystąpi Polsce.


Jest to wydarzenie bez precedensu, godne uwagi wszystkich miłośników muzyki !!!

Leon Hendrix jest autorem utworów, gitarzystą. Brał udział w wielu projektach muzycznych, z których najważniejszym był Hendrix Band. Jego vocal i styl gry na gitarze decyduje o brzmieniu zespołu. `The Leon Hendrix Band` wydał w 2006 r. album Keeper of the Flame. Leon koncertował przez ostatnich kilka lat z zespołem The Magic Carpet Ride grając wiele koncertów. Wspaniały gitarzysta i wokalista. Gwarantowane niepowtarzalne widowisko muzyczne. W Przemyślu wystąpi z zespołem w składzie: Chaz dePaolo - guit., voc - USA, Łukasz Gorczyca - bass, Tomasz Dominik – perkusja.

 W ramach projektu w „Piwnicy Artystyczna pod Niedźwiadkiem” i w Klubie „Niedźwiadek” dnia 2 maja w godz. od 11.00 do 15.00 odbędą się trzy odrębne warsztaty muzyczne, doskonalące umiejętność gry na gitarze, basie i perkusji.

Warsztaty poprowadzą uznani muzycy:

- gitara, prowadzący Chaz De Paolo ( USA),

- bass, prowadzący Łukasz Gorczyca,

- perkusja, prowadzący Tomasz Dominik.


 

Data publikacji: 21.03.2012

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: podkarpackie
37-700 Przemyśl, Aleje XXV Polskiej Drużyny Strzeleckiej 1

Organizatorzy

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter