Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Łódź Czterech Kultur

Data wydarzenia: 14.1-21.9.2012

Łódź Czterech Kultur to interdescyplinarny festiwal organizowany przez Centrum Dialogu im. Marka Edelmana. W roku 2012 odbędzie się już trzecia edycja tego wydarzenia.

W 2012 roku festiwal Łódź Czterech Kultur odbywać się będzie pod hasłem „Generacje”. Przyjrzymy się Łodzi, jej historii i czterem współtworzącym ją społecznościom, z perspektywy różnych pokoleń. Sięgniemy do głębokiej przeszłości Łodzi próbując podążyć śladami naszych przodków do różnych zakątków Europy, choćby do Rosji czy Niemiec, ale zaprosimy też do Łodzi młodsze pokolenie artystów, które wraca do nas z odległych zakątków świata śladami swoich dziadków czy nigdy nie poznanych krewnych. Przyjrzymy się narodzinom polskiej sztuki współczesnej, naszemu rozdarciu między Wschodem i Zachodem i jak to się zmieniało przez lata. Posłuchamy starej i nowej muzyki, a razem z generacją najmłodszych łodzian pośmiejemy się przy bajkach czterech kultur... Tegoroczny festiwal Łódź Czterech Kultur połączy różne generacje...

Data publikacji: 17.01.2012

Źródło: NCK

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: łódzkie
91-755 Łódź, Wojska Polskiego 83

Organizatorzy

Centrum Dialogu im. Marka Edelmana
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter