Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Współuczestnictwo mieszkańców w działaniu instytucji/organizacji kultury. Publiczność staje się społecznością…

Data wydarzenia: 29.5.2012

 

Współuczestnictwo mieszkańców w działaniu instytucji/organizacji kultury. Publiczność staje się społecznością…” to kolejne warsztaty z cyklu „Planowanie, wizerunek, partycypacja”, organizowane przez Małopolski Instytut Kultury. Szkolenie odbędzie się 29 maja 2012 (wtorek) w godz. 10.00–16.00 w siedzibie MIK przy ul. Karmelickiej 27 w Krakowie.

 

Szkolenie adresowane jest przede wszystkim do pracowników gminnych i miejskich ośrodków/domów kultury, bibliotek oraz członków stowarzyszeń kulturalnych chcących aktywniej współpracować z lokalnymi społecznościami.

Szkolenie poprowadzą Piotr Knaś – główny specjalista Małopolskiego Instytutu Kultury do spraw badań i analiz oraz Anna Miodyńska – trenerka Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej, mediatorka i animatorka społeczna.

Koszt udziału w 6-godzinnym szkoleniu wynosi 100 PLN od uczestnika.
Dla każdej następnej osoby z tej samej instytucji/organizacji oraz dla każdego, kto zdecyduje się na udział w całym cyklu szkoleń – 80 PLN.

Prosimy o przesyłanie formularzy zgłoszeniowych dostępnych na stronie mik.krakow.pl/oferta-szkoleniowa najpóźniej na tydzień przed terminem warsztatów, na adres: miodynska@mik.krakow.pl.

Więcej informacji: mik.krakow.pl/oferta-szkoleniowa

Data publikacji: 16.05.2012

Źródło: NCK

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: małopolskie
31-131 Kraków, ul. Karmelicka 27

Organizatorzy

Małopolski Instytut Kultury
instytut@mik.krakow.pl, +48 (12) 631 30 70
mik.krakow.pl
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter