Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Podszepty. Szkolenie z audiodeskrypcji dla edukatorów muzealnych

Data wydarzenia: 18-21.6.2012

W ramach projektu "Podszepty" realizowanego przez Pałac Herbsta (oddział Muzeum Sztuki w Łodzi), organizowane jest szkolenie z audiodeskrypcji i dostosowania ośrodków kultury do potrzeb osób niewidomych i niedowidzących.

18 – 21 czerwca.

PODSZEPTY – szkolenie z audiodeskrypcji dla edukatorów muzealnych : 18 – 21 czerwca, poniedziałek - czwartek, godz. 9.30 - 17.00

W ramach szkolenia  edukatorzy zapoznają się m.in. z zasadami tworzenia audiodeskrypcji dzieł sztuki, ale również z multisensorycznymi sposobami udostępniania treści wizualnych osobom niewidomym oraz budowaniem stron internetowych dostosowanych do potrzeb osób z dysfunkcją wzroku. Dodatkowo uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z wdrażanym w Pałacu Herbsta od kwietnia 2012 roku systemem automatycznego oprowadzania osób niewidomych.

Szczegóły dotyczące szkolenia wraz z formularzem zgłoszeniowym znajdują się na stronie : http://msl.org.pl/palac-herbsta/article/1816/sub,wydarzenia

Ilość miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Osoba do kontaktu: Iwona Mitter i.mitter@msl.org.pl

Szkolenie jest odpłatne.

Data publikacji: 30.05.2012

Źródło: NCK

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: łódzkie
90-338, Przędzalniana 72
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter