Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Identyfikacja wizualna. Jak nas widzą…

Data wydarzenia: 13.6.2012

Małopolski Instytut Kultury zaprasza 13 czerwca, w godz. 10.00-16.00 na szkolenie - Identyfikacja wizualna. Jak nas widzą… w ramach cyklu: Planowanie, wizerunek, partycypacja.

 

Identyfikacja wizualna instytucji to nie tylko przykry obowiązek naszych czasów, ale również metoda sprawnego budowania wizerunku oraz oszczędzania. Budowanie wizerunku organizacji dzięki odpowiedniemu doborowi środków to zadanie, które można realizować bez dodatkowych nakładów finansowych, a sprawnie zorganizowana pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze. Poprawnie skonstruowana identyfikacja powinna być zgodna ze strategią rozwoju instytucji i jej charakterem. Dzięki temu łatwiej uzyskać rezultaty wizerunkowe na drodze promocji zarówno instytucji jako takiej, jak również poprzez nagłaśnianie realizowanych imprez, które jednoznacznie będą kojarzone z ich organizatorem. Optymalizacja druków i dostosowanie ich do możliwości i potrzeb pozwoli zaoszczędzić pieniądze, umożliwiając tym samym bardziej skuteczne akcje promocyjne lub realizację innych działań.

Szkolenie poprowadzi Marcin Klag – projektant od wielu lat zajmujący się projektowaniem identyfikacji wizualnej, książek, czasopism i stron internetowych. Koszt udziału w 6-godzinnym szkoleniu wynosi 100 PLN od uczestnika. Dla każdej następnej osoby z instytucji/organizacji oraz dla każdego, kto zdecyduje się na udział w całym cyklu szkoleń – 80 PLN. Prosimy o przesyłanie formularzy zgłoszeniowych najpóźniej na tydzień przed terminem danego szkolenia, na adres: miodynska@mik.krakow.pl.

Data publikacji: 04.06.2012

Źródło: NCK

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: małopolskie
31-131 Kraków, ul. Karmelicka 27

Organizatorzy

mik.krakow.pl
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter