Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Wroniecki Ośrodek Kultury

Data wydarzenia:

Wroniecki Ośrodek Kultury dysponuje: głównym budynkiem z Dużą Salą koncertową na 500 osób, Salą Lustrzaną, zabytkowym budynkiem Muzeum i Biblioteki, Kinoteatrem "Gwiazda", Amfiteatrem na terenie rekreacyjnym Olszynki, gdzie w okresach letnich odbywają się imprezy plenerowe oraz "Pracownią na Polnej", przeznaczonej dla sekcji plastycznej, Klubu Emerytów, Rencistów i Inwalidów i Koła Śpiewaczego.

Wroniecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury Miasta i Gminy Wronki. Został wpisany do rejestru Instytucji Kultury pod numerem 1/1992 prowadzonego przez Burmistrza Miasta i Gminy Wronki.

Wroniecki Ośrodek Kultury rozpoczął działalność w 1955 roku i do dzisiaj nieprzerwanie pełni rolę animatora kultury w gminie Wronki. WOK dysponuje: głównym budynkiem z Dużą Salą koncertową na 500 osób, Salą Lustrzaną, zabytkowym budynkiem Muzeum i Biblioteki, Kinoteatrem "Gwiazda", Amfiteatrem na terenie rekreacyjnym Olszynki, gdzie w okresach letnich odbywają się imprezy plenerowe oraz "Pracownią na Polnej", przeznaczonej dla sekcji plastycznej, Klubu Emerytów, Rencistów i Inwalidów i Koła Śpiewaczego. Obecnie przy WOKu działa 19 różnych sekcji, klubów i zespołów, z których wiele prezentuje się w całym kraju i za granicą, uświetnia uroczystości państwowe, kościelne, imprezy lokalne i firmowe.

Wroniecki Ośrodek Kultury jest organizacyjnie podzielony na:
Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Wronki
Dom Kultury
Muzeum Ziemi Wronieckiej
Dyrektorem Wronieckiego Ośrodka Kultury jest Michał Poniewski.

Adres: ul. Poznańska 59, 64-510 Wronki
NIP: 763 - 11 - 91 - 496
REGON: 570224353
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek, godz. 7:30 - 21:00
Godziny otwarcia Kasy WOK:
poniedziałki, godz. 8:00 - 16:00
wtorek - piątek, godz. 8:00 - 14:00
Tel.: 67 254 - 01 - 41
Fax: 67 254 - 01 - 29
E - mail: osrodek@wokwronki.pl

Data publikacji: 12.01.2015

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Powiązane tagi

Miejsce wydarzenia


województwo: wielkopolskie
Wronki, Poznańska 59
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter