Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

„...i bach prosto w piach!" spektakl dla dzieci

Data wydarzenia: 1-15.12.2012

„…i bach prosto w piach!” to kolejny, trzeci już spektakl dla maluszków przygotowany w nurcie teatru „inicjacyjnego”, którego Teatr  Małego Widza jest pionierem w Warszawie.  Podobnie jak we wcześniejszych realizacjach nie należy tu spodziewać się bajki z morałem - słowo mówione schodzi na plan dalszy, a podstawą komunikacji z dziećmi jest fascynacja i wspólne odkrywanie prostych przedmiotów i czynności. Tym razem krążą one  wokół tematu piasku, bo piasek i jego magia jest dla dzieci przedmiotem absolutnej fascynacji.

W czasie przedstawienia scena zamienia się w wielką piaskownicę. Prawdziwy  biały piasek się sypie, przesypuje, nasypuje, wysypuje, rozsiewa i przesiewa.  Aktorzy niczym mali chemicy badają właściwości piasku, z wypiekami na twarzy odkrywają, jak można się nim bawić i cieszyć. To spektakl niezwykle plastyczny, ciepły i radosny. Pełen niespodzianek, kolorów i atrakcyjnych obrazów. Zabawny, lekki, pozostawiający mnóstwo przestrzeni dla dziecięcej wyobraźni. A po spektaklu, jak zwykle w Teatrze Małego Widza dzieci będą mogły wtargnąć na scenę i wspólnie z rodzicami odkrywać tajemniczy świat naszej piaskownicy.
 

Pomysł i reżyseria: Agnieszka Czekierda
Występują: Bartek Adamczyk i Arkadiusz Wrzesień
Scenografia i Kostiumy: Katarzyna Adamczyk
Reżyseria światła: Sebastian Kozioł
 

Adresaci spektaklu: dzieci w wieku 1-5  lat
Czas trwania: 30 minut
Bilety: 45 zł

Grudzień 2013: 1 (sobota), 15 (sobota), 16 (niedziela)

Data publikacji: 26.11.2012

Źródło: Teatr Małego Widza

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: mazowieckie
Warszawa, ul. Jezuicka 4

Organizatorzy

Teatr Małego Widza
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter