Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Festiwal robotyki

Data wydarzenia: 18.5.2013

Studenci Politechniki Poznańskiej i firma Mały Inżynier organizują jeden z największych festiwali robotyki w Polsce - CybAiRBot 2013. Impreza odbędzie się 18 maja w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej. Festiwal ten to prawdziwa gratka dla młodszych i starszych fanów robotyki i nowoczesnych technologii.

Podczas festiwalu odbędą się pasjonujące zawody najlepszych, najsilniejszych i najszybszych robotów z całej Polski. Mistrzostwa odbędą się w sześciu konkurencjach: sumo, mini sumo, line follower, światłolub oraz freestyle. Emocje i sportowa rywalizacja gwarantowane.

Równie ekscytujące atrakcje dla dzieci i młodzieży przygotowała firma Mały Inżynier. Główną z nich będzie Konkurs na najlepszy RoboStrój, którego zwycięzca zdobędzie warsztaty z robotyki dla całej swojej klasy. Żeby wziąć udział w konkursie należy przebrać się za robota i zgłosić się przy stoisku Małego Inżyniera. Główna nagroda zostanie przyznana osobie, która ubierze najciekawszy i najładniejszy strój. Zwycięzca konkursu otrzyma dodatkowo bezpłatny udział w półkoloniach Małego Inżyniera. Organizatorzy przewidzieli również drobne upominki dla pozostałych uczestników konkursu.

- Liczymy na duże zainteresowanie, ze strony dzieci i rodziców. Jesteśmy przekonani, że udział w warsztatach Małego Inżyniera, na których uczniowie będą budować prawdziwe roboty, to doskonała nagroda dla całej klasy. Mamy nadzieję, że uczestnicy konkursu zaproszą do współpracy koleżanki i kolegów i wspólnie powalczą o nagrodę dla swojej klasy – mówi Ewa Bednarek z firmy Mały Inżynier.

Oprócz konkursu strojów przy stoisku Małego Inżyniera odbędzie się loteria, każdy kto wypełni kupon będzie miał szanse wygrać zestaw Lego Mindstorms NXT, który daje nieograniczone możliwości samodzielnego konstruowanie skomplikowanych maszyn i robotów. Możliwości Lego będzie można podziwiać na pokazach i warsztatach jakie w czasie festiwalu będą się odbywać na stoisku Małego Inżyniera.


Więcej informacji na stronach:
https://www.facebook.com/malyinzynier

 

Data publikacji: 10.05.2013

Źródło:

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Powiązane tagi

Miejsce wydarzenia


województwo: wielkopolskie
Poznań, Piotrowa 2a

Organizatorzy

Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter