Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

SuperKOLBERG

Data wydarzenia: 22.3.2014

SuperKOLBERG, czyli poszukiwania skarbów z magazynów
Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie.

22 marca 2014 roku o godz 13:00 w Muzeum dla Dzieci w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie odbędzie się inauguracja edycji wiosennej cyklu SuperKOLBERG.

 

Każde spotkanie to masa atrakcji i spora dawka wiedzy, to także zanurzenie w tradycję i polską kulturę ludową, o której bezcenną wiedzę pozostawił w swym dziele Oskar Kolberg. Uczestnicy będą mogli obudzić w sobie badacza i dołączyć do pracowników muzeum, którzy w wielkich magazynach na co dzień tropią tajemnice zwykłych-niezwykłych przedmiotów, starych fotografii i plakatów. SuperKOLBERG to program, dzięki któremu będzie można zobaczyć rzadko prezentowane muzealia z kolekcji Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie.

W programie spotkania "Wiosenna księga czarów" interaktywna gra edukacyjna na wystawach Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie. Gra, w której jedno stanowisko kieruje uczestnika do następnego, każde zadanie prowadzi do następnego... Do uczestnictwa zaproszone są dzieci wraz z opiekunami

 

Szczegóły rezerwacji na: www.muzeumdladzieci.pl

Data publikacji: 10.03.2014

Źródło:

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Powiązane tagi

Miejsce wydarzenia


województwo: mazowieckie
Warszawa, Kredytowa 1

Organizatorzy

Muzeum dla Dzieci im. Janusza Korczaka

Galeria

SuperKOLBERG
SuperKOLBERG
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter