Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Konkursy

Konkurs "Współczesna Mapa Kultury", wygraj karnet na OFF Festival!

Data publikacji: 18.07.2012

Mapa Kultury otwiera się na kulturę współczesną. Interesujesz się muzyką, filmem, architekturą? Świetnie! Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym możesz podzielić się swoją pasją i wiedzą a w zamian spędzić 3 pełne muzyki dni na OFF Festivalu w Katowicach.

Czekamy na wpisy, które w autorski sposób będą mówić o ludziach, miejscach, klimatach we współczesnej kulturze. To szerokie pojęcie daje duże pole do popisu, bo nie stawiamy granicy dla Waszego postrzegania jej przejawów. Mural, film, muzyk, architektura, designer, galeria - to tylko niektóre możliwości.  W konkursie premiujemy i nagradzamy zasób i rozległość wiedzy oraz pracowitość, którą pokażecie w jak największej ilości wpisów.

Przeczytajcie regulamin konkursu i zapraszamy do zabawy! Konkurs trwa od 19 do 26 lipca.

 

 

Regulamin konkursu „Współczesna Mapa Kultury”.
Organizatorem konkursu jest Narodowe Centrum Kultury, właściciel portalu mapakultury.pl.
1.W konkursie mogą wziąć udział zarejestrowani użytkownicy portalu mapakultury.pl. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
2.Konkurs trwa od 19 lipca do 26 lipca. Konkurs polega na umieszczaniu wpisów na temat kultury współczesnej w kategoriach: ludzie, miejsca, klimaty. Wpisy mogą dotyczyć szeroko rozumianej kultury - literatury, designu, muzyki, sztuk plastycznych, architektury itp. Wpisy muszą spełniać warunki:
a. zawierać autorskie teksty, mogące bazować na źródłach i cytatach, które należy podać w bibliografii,
b. zawierać min. 2000 znaków (ze spacjami),
c. muszą być opatrzone zdjęciem, publikowanym bez naruszenia praw autorskich (zamieszczanie zdjęć na licencji CC wymaga podania źródła i autora),
d. muszą być opatrzone dopiskiem „Konkurs” na końcu tekstu.
3. Wygrywa osoba, która doda największą ilość spełniających warunki wpisów. W przypadku, gdy większa ilość osób będzie miała taką samą ilość wpisów, zdecyduje kolejność dodania mierzona według daty i godziny.
Ogłoszenie konkursu nastąpi 27 lipca na portalu mapakultury.pl .
4. Nagrodą główną w konkursie jest podwójny karnet na OFF Festival, trwający od 3 do 5 sierpnia 2012. Organizator konkursu nie zapewnia dojazdu i noclegów. Odbiór karnetu odbędzie się w Katowicach, na terenie Off Festival. Nagrodę
za drugie i trzecie miejsce stanowią publikacje i pakiet gadżetów od Narodowego Centrum Kultury. Nagrody nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny lub rzeczowy.
5. Zwycięzca jest zobowiązany do podania organizatorowi danych personalnych, niezbędnych do odbioru nagrody.
6. Organizator zastrzega sobie prawo do zawieszenia, odwołania lub przerwania konkursu w razie gdyby taka konieczność spowodowana została awarią techniczną portalu mapa kultury.pl

Podziel się:  

Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter