Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Konkursy

KONKURS DZIENNIKARSKI “OPOLSKIM SZLAKIEM PO MAPIE KULTURY"

Data publikacji: 06.11.2012

MASZ ZACIĘCIE DZIENNIKARSKIE?
JESTEŚ UCZNIEM SZKOŁY PONADGIMNAZJALNEJ LUB STUDENTEM I, II ROKU STUDIÓW W WOJEWÓDZTWIE OPOLSKIM?
CHCESZ WYPROMOWAĆ SWOJĄ TWÓRCZOŚĆ, A PRZY OKAZJI WYGRAĆ CENNE NAGRODY I WZIĄĆ UDZIAŁ W PROFESJONALNYCH WARSZTATACH DZIENNIKARSKICH?
TEN KONKURS JEST DLA CIEBIE!

Mimo, że województwo opolskie jest najmniejsze powierzchniowo, jest ciekawe i bogate kulturowo. Różnorodność etniczna, mieszanka wpływów, zabytki i obyczaje opolskiego nie ustępują innym województwom. Chcemy to pokazać i zaprosić Was do zapełniania wpisami naszej Mapy Kultury w regionie opolskim. Stąd konkurs, który jednocześnie daje możliwość doskonalenia warsztatu dziennikarskiego.

Podczas tworzenia możesz korzystać z poradnika specjalnie przygotowanego przez Mariusza Szczygła - uznanego dziennikarza, reportażystę, pisarza, laureata Europejskiej Nagrody Literackiej!


Ważne, aby Twoje teksty spełniały następujące warunki:
- muszą być tekstami autorskimi, mogącymi bazować na źródłach i cytatach, które należy podać w bibliografii;
- mogą stosować się do przydatnego poradnika przygotowanego przez Mariusza Szczygła- uznanego dziennikarza, pisarza, reportażysty. Do pobrania:
- zawierać min. 1800 znaków (ze spacjami);
- muszą być opatrzone zdjęciem, publikowanym bez naruszenia praw autorskich (zamieszczanie zdjęć na licencji CC wymaga podania źródła i autora);
- muszą być opatrzone dopiskiem “Konkurs” na końcu tekstu.

Na Twoje teksty czekamy do 7 grudnia 2012.
Nie zwlekaj! Do wygrania tablety dla autorów najlepszych prac w każdej z kategorii oraz 3-dniowe warsztaty dziennikarskie dla 15 wyróżnionych!

Więcej informacji w regulaminie (patrz: pliki do ściągnięcia).
 

Podziel się:  

Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter