Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Narodowe Centrum Kultury uruchomiło specjalny ogólnopolski portal promujący wydarzenia kulturalne - Kultura Dostępna.pl.

Na www.kulturadostepna.pl w prosty sposób można znaleźć blisko 7 000 wydarzeń kulturalnych miesięcznie. Wydarzeń darmowych lub takich, na które cena biletu nie przekracza 20 złotych. Portal sam podpowiada, co ciekawego dzieje się w Twojej najbliższej okolicy, dodatkowo można wyszukać wydarzenia z wybranej kategorii – dla dzieci, film, muzyka i taniec, teatr, sztuka, literatura, edukacja.

Na www.kulturadostepna.pl pokazujemy, że kultura jest w zasięgu ręki. Oprócz wydarzeń prezentujemy ciekawe miejsca w Polsce, z zaznaczeniem, w które dni można odwiedzić je za darmo lub z tańszym biletem dla dzieci i młodzieży oraz legalne i darmowe źródła kultury on-line.

Portal jest częścią programu Kultura Dostępna, który powstał w celu niwelowania barier w dostępie do kultury.

Zapraszamy do dodawania informacji o wydarzeniach na www.kulturadostępna.pl - na portalu prezentowane są wydarzenia bezpłatne i takie, na które cena biletu nie przekracza 20 zł.

W zakładce „Kultura Dostępna w kinach”, znajdziesz repertuar projektu, dzięki któremu w każdy czwartek o godz. 18 można zobaczyć nowe, uznane polskie filmy za 10 zł w sieci kin Helios i warszawskim Iluzjonie.

Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter